Reklama

Pędził motocyklem! W obszarze zabudowanym miał na liczniku ponad 100 km/h

37-letni motocyklista jechał ponad 100 km/h w obszarze zabudowanym. Efekt? Stracone prawo jazdy i wysoki mandat. 

Policjanci z Bełchatowa we wtorek, 12 sierpnia w godzinach porannych prowadzili kontrolę w miejscowości Nowy Świat. W pewnym momencie zwrócili uwagę na motocyklistę, który porusza się ze znaczną prędkością. Pomiar wykazał, że 37-latek jechał z prędkością 104 km/h, czyli o 54 km/h za dużo w obszarze zabudowanym. 

- Kierujący jednośladem marki Moto Guzzi otrzymał mandat karny w wysokości 1,5 tys. zł oraz 13 punktów karnych. Stracił też prawo jazdy na okres trzech miesięcy - mówi asp. Justyna Drożdż z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie. 

Reklama

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze. Od początku bieżącego roku w powiecie bełchatowskim doszło do ośmiu kolizji z udziałem motocyklistów, a także czterech wypadków drogowych, w których zginęła jedna osoba. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości