Reklama

Pięć kradzieży z włamaniem odnotowała w tym roku policja wieruszowska

 

Od początku roku w powiecie wieruszowskim doszło do pięciu kradzieży z włamaniem. Mundurowi apelują o większą czujność i właściwe zabezpieczenie swojego mienia.

 

Były to włamania do budynków mieszkalnych, firm i komórek piwnicznych. Złodzieje ukradli stamtąd m. in. rower, pieniądze, biżuterię, elektronarzędzia, kosmetyki.

- W przypadku włamania i kradzieży kosmetyków, mienie zostało odzyskane, a sprawcy zatrzymani – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. - Natomiast prowadzimy dalsze działania mające na celu wykrycie kolejnych włamywaczy.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości