Od początku roku w powiecie wieruszowskim doszło do pięciu kradzieży z włamaniem. Mundurowi apelują o większą czujność i właściwe zabezpieczenie swojego mienia.
Były to włamania do budynków mieszkalnych, firm i komórek piwnicznych. Złodzieje ukradli stamtąd m. in. rower, pieniądze, biżuterię, elektronarzędzia, kosmetyki.
- W przypadku włamania i kradzieży kosmetyków, mienie zostało odzyskane, a sprawcy zatrzymani – informuje asp. Piotr Siemicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie. - Natomiast prowadzimy dalsze działania mające na celu wykrycie kolejnych włamywaczy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze