28-letni pijany kierowca został zatrzymany na terenie gminy Błaszki. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania autem, miał za to w swoim portfelu woreczek z amfetaminą.
Mężczyzna wpadł podczas policyjnej kontroli w Gruszczycach. 28-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie miał prawa jazdy, przy sobie posiadał narkotyki (amfetaminę), ale tłumaczył, że znalazł je i posiada na własny użytek.
- W jego organizmie wykryto środki odurzające. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za swoje czyny - mówi asp. szt. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze