Reklama

Pijany i po narkotykach - 28-latek zatrzymany przez policję

28-letni pijany kierowca został zatrzymany na terenie gminy Błaszki. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania autem, miał za to w swoim portfelu woreczek z amfetaminą. 

Mężczyzna wpadł podczas policyjnej kontroli w Gruszczycach. 28-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie miał prawa jazdy, przy sobie posiadał narkotyki (amfetaminę), ale tłumaczył, że znalazł je i posiada na własny użytek. 

- W jego organizmie wykryto środki odurzające. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za swoje czyny - mówi asp. szt. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości