29 grudnia, o godzinie 18:48 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali na trasie S8 kierowcę w stanie nietrzeźwości.
30-letni mieszkaniec gminy Wieruszów, pochodzący z Ukrainy, prowadził samochód marki Opel i spowodował kolizję.
- Kierowca podczas zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna, poruszając się po drodze krajowej, doprowadził do kolizji, uderzając w bariery ochronne - relacjonuje sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.
Zatrzymany został przewieziony przez funkcjonariuszy do policyjnego aresztu, gdzie czeka na przedstawienie zarzutów po wytrzeźwieniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze