Reklama

Pijany kierowca Opla spowodował kolizję na trasie S8

29 grudnia, o godzinie 18:48 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali na trasie S8 kierowcę w stanie nietrzeźwości.

30-letni mieszkaniec gminy Wieruszów, pochodzący z Ukrainy, prowadził samochód marki Opel i spowodował kolizję.

- Kierowca podczas zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna, poruszając się po drodze krajowej, doprowadził do kolizji, uderzając w bariery ochronne - relacjonuje sierż. Anita Wylęga, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Zatrzymany został przewieziony przez funkcjonariuszy do policyjnego aresztu, gdzie czeka na przedstawienie zarzutów po wytrzeźwieniu.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości