Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Radoszewicach zapraszają już w niedzielę na imprezę.
Już w niedzielę, 16 czerwca, w godzinach od 15. do 19. na boisku szkolnym w Radoszewicach odbędzie się Piknik Rodzinny.
W programie imprezy przewidziano mnóstwo atrakcji, które umilą czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wśród nich znajdą się:
Ponadto, dla wszystkich uczestników przygotowany będzie "Bar pod chmurką", gdzie będzie można skosztować kiełbaski z grilla, popcornu, waty cukrowej, regionalnych produktów KGW Radoszanki, ciast i napojów.
Organizatorami wydarzenia są dyrekcja, grono pedagogiczne oraz Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej w Radoszewicach.
Nie przegapcie tej wspaniałej okazji do wspólnej zabawy i integracji lokalnej społeczności!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze