Reklama

Piłkarska noc wraca do Pajęczna! Będzie duch walki i dobra zabawa – zapowiada prezes Zawiszy

Kiedy większość miast zasypia, Pajęczno dopiero zaczyna grę. 18 lipca, o 21:30 na Orliku przy ul. Wiśniowej startuje druga edycja Nocnego Turnieju Piłki Nożnej. Emocje gwarantowane, a wszystko to pod czujnym okiem gospodarzy – LKS Zawiszy Pajęczno. Prezes klubu Michał Sojda obiecuje: będzie walka, będą nagrody i… darmowa strefa gastro dla kibiców!

Nocne granie wraca do Pajęczna! Druga edycja turnieju już 18 lipca

W piątkowy wieczór 18 lipca, punktualnie o 21:30 na Orliku przy ulicy Wiśniowej rozpocznie się druga odsłona Nocnego Turnieju Piłki Nożnej.

Organizatorem turnieju jest LKS Zawisza Pajęczno, klub występujący w łódzkiej klasie okręgowej. Prezes Michał Sojda zaprasza wszystkich fanów futbolu na wydarzenie.

 – Będzie duch walki, ale i dobra zabawa, dla zawodników i kibiców – mówi reporterowi portalu kulisy.net.

Impreza jest współfinansowana z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach projektu „Wydarzenia sportowe w Łódzkiem”. Jak zdradza Sojda, za sukcesem zwycięskiego wniosku stoją on sam i jego żona, a całość realizowana jest we współpracy z zarządem klubu.

Reklama

– W turnieju udział wezmą drużyny z województwa łódzkiego. Każda z nich otrzyma puchar, a najlepsi zawodnicy zgarną nagrody indywidualne – dodaje prezes Zawiszy.

Ale to nie wszystko. Organizatorzy pomyśleli również o kibicach. W czasie trwania turnieju dostępna będzie bezpłatna strefa gastronomiczna w której każdy będzie mógł coś przekąsić i poczuć sportową atmosferę wieczoru. 

– To impreza otwarta dla wszystkich – chcemy żeby społeczność wspólnie celebrowała futbol – podkreśla Sojda.

W zeszłym roku Zawisza Pajęczno nie dał szans rywalom zgarniając 13 punktów w pięciu meczach i zostawiając za plecami Słowiana Dworszowice oraz LZS Trębaczew. Czy powtórzą sukces sprzed roku? Przekonamy się w nocy z 18 na 19 lipca – bo jak przystało na Nocny Turniej Piłki Nożnej, końcowy gwizdek padnie grubo po północy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości