Reklama

Plama oleju na drodze - usuwali ją strażacy

Strażacy z OSP w Strzelcach Wielkich oraz Marzęcicach usuwali we wtorkowy poranek (25.07) plamę oleju na ul. Adamów w Strzelcach Wielkich. Substancja była rozlana na dystansie około 200 metrów. 

Jak informują druhowie, chodzi o odcinek ok. 200 m drogi powiatowej, która łączy Strzelce Wielkie i Wolę Jankowską. Akcja trwała blisko dwie godziny. Na szczęście nikt, przed przyjazdem strażaków, nie wpadł w poślizg i nie doszło do kolizji czy wypadku. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości