Strażacy z OSP w Strzelcach Wielkich oraz Marzęcicach usuwali we wtorkowy poranek (25.07) plamę oleju na ul. Adamów w Strzelcach Wielkich. Substancja była rozlana na dystansie około 200 metrów.
Jak informują druhowie, chodzi o odcinek ok. 200 m drogi powiatowej, która łączy Strzelce Wielkie i Wolę Jankowską. Akcja trwała blisko dwie godziny. Na szczęście nikt, przed przyjazdem strażaków, nie wpadł w poślizg i nie doszło do kolizji czy wypadku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze