12 marca tuż przed godziną 16., dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie otrzymał zgłoszenie o plamie oleju na ul. Kopernika w Działoszynie.
Druhowie w szybkim tempie uporali się z wyciekiem, stosując sorbent i usuwając zagrożenie dla kierowców. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji plamy ropopochodnej na całej długości ulicy.
Do akcji zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z dwóch jednostek: JRG PSP Pajęczno oraz OSP KSRG Działoszyn.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze