Reklama

Plama oleju na ul. Kopernika w Działoszynie

12 marca tuż przed godziną 16., dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie otrzymał zgłoszenie o plamie oleju na ul. Kopernika w Działoszynie.

Druhowie w szybkim tempie uporali się z wyciekiem, stosując sorbent i usuwając zagrożenie dla kierowców. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz neutralizacji plamy ropopochodnej na całej długości ulicy.

Do akcji zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z dwóch jednostek: JRG PSP Pajęczno oraz OSP KSRG Działoszyn. 
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości