37-latek z gminy Czastary nagle źle się poczuł. Do akcji zaangażowano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.
Do zdarzenia doszło w piątkowy poranek w miejscowości Radostów Pierwszy w powiecie wieruszowskim. Służby medyczne zostały wezwane do 37-letniego mężczyzny, który nagle źle się poczuł. Lekarze podjęli decyzję o wysłaniu na miejsce helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W tym celu do akcji skierowano też jednostki straży, które miały zabezpieczyć lądowisko.
Niestety, pomimo wysiłku lekarzy, mężczyzna zmarł. Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną jego śmierci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze