Reklama

Poszkodowana osoba nie mogła otworzyć drzwi - strażacy weszli przez okno i udzielili jej pomocy

Strażacy pomogli otworzyć mieszkanie w jednym z bloków w Praszce. Okazało się, że osoba, która była w środku wymagała pomocy medycznej. 

Do zdarzenia doszło w środę, 13 grudnia po godz. 9 w bloku na ul. Kościuszki w Praszce. Strażacy nawiązali kontakt z osobą, która była w środku - nie mogła ona jednak otworzyć samodzielnie drzwi z powodu problemów zdrowotnych. 

Strażacy postanowili działać. Żeby nie niszczyć mienia, weszli oni do mieszkania przez okno. Poszkodowana osoba trafiła do szpitala. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości