Reklama

Potrącenia rowerzystów w pajęczańskim

W poniedziałkowy ranek, tuż przed godziną 8, jadąca prawidłowo ścieżką rowerową w Białej kobieta została potrącona przez samochód. Chwilę później do podobnej kolizji doszło w Pajęcznie.

W poniedziałek 15 września, o godzinie 7:56, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie przyjął zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty w Białej (gm. Rząśnia, pow. pajęczański).

- Kierująca samochodem osobowym Audi, 24-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej drogą dla rowerów 58-letniej mieszkance powiatu pajęczańskiego – informuje oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie aspirant Wioletta Mielczarek.

Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. 24-letnia sprawczyni potrącenia rowerzystki została ukarana mandatem.

Reklama

Niedługo potem znów doszło do potrącenia rowerzysty. Tym razem w Pajęcznie. Szczęśliwie, jadący rowerem również uniknął większych obrażeń.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i zwracanie szczególnej uwagi na podróżujących jednośladami.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/09/2025 10:37
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości