W poniedziałkowy ranek, tuż przed godziną 8, jadąca prawidłowo ścieżką rowerową w Białej kobieta została potrącona przez samochód. Chwilę później do podobnej kolizji doszło w Pajęcznie.
W poniedziałek 15 września, o godzinie 7:56, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie przyjął zgłoszenie o potrąceniu rowerzysty w Białej (gm. Rząśnia, pow. pajęczański).
- Kierująca samochodem osobowym Audi, 24-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej drogą dla rowerów 58-letniej mieszkance powiatu pajęczańskiego – informuje oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie aspirant Wioletta Mielczarek.
Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego. 24-letnia sprawczyni potrącenia rowerzystki została ukarana mandatem.
Niedługo potem znów doszło do potrącenia rowerzysty. Tym razem w Pajęcznie. Szczęśliwie, jadący rowerem również uniknął większych obrażeń.
Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i zwracanie szczególnej uwagi na podróżujących jednośladami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze