W poniedziałek, 15 września, nastoletni chłopak jechał rowerem w Pajęcznie. Nagle uderzył w niego samochód. Nastolatek trafił do szpitala.
W poniedziałek, 15 września, na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z ulicą Rekreacyjną, 67-latek kierujący osobowym Renault podczas skręcania w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 15-latkowi jadącemu rowerem w kierunku ulicy Sienkiewicza. Doszło do poważnego potrącenia rowerzysty.
- W wyniku tego zdarzenia chłopiec został przetransportowany do szpitala na dalszą diagnostykę. Czynności wyjaśniające prowadzone są pod kątem wypadku – informuje oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie asp. Wioletta Mielczarek.
Obaj uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu pajęczańskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Pozabierać prawo jazdy po 60 roku życia.
Pozabierać prawo jazdy po 60 roku życia.