Reklama

Wypadek w Pajęcznie. Nastolatek w szpitalu

W poniedziałek, 15 września, nastoletni chłopak jechał rowerem w Pajęcznie. Nagle uderzył w niego samochód. Nastolatek trafił do szpitala.

W poniedziałek, 15 września, na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z ulicą Rekreacyjną, 67-latek kierujący osobowym Renault podczas skręcania w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 15-latkowi jadącemu rowerem w kierunku ulicy Sienkiewicza. Doszło do poważnego potrącenia rowerzysty.

- W wyniku tego zdarzenia chłopiec został przetransportowany do szpitala na dalszą diagnostykę. Czynności wyjaśniające prowadzone są pod kątem wypadku – informuje oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie asp. Wioletta Mielczarek.

Reklama

Obaj uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu pajęczańskiego.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/09/2025 10:38
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Edek - niezalogowany 2025-09-23 07:58:02

    Pozabierać prawo jazdy po 60 roku życia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości