10-letnia dziewczynka została potrącona na przejściu dla pieszych. Na szczęście nie doznała poważnych obrażeń i po badaniach opuściła szpital.
Wszystko działo się w środę, 8 listopada na ul. Wojska Polskiego w Sieradzu. W godzinach popołudniowych zderzyły się tam dwa auta. Jak wynika z ustaleń policji, kierowca peugeota zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Za nim jechał opel, którego kierowca nie zdążywał wyhamować i uderzył w tył peugeota, który siłą rozpędu uderzył w przechodzącą na pasach 10-letnią dziewczynkę.
Dziecko trafiło do szpitala. Okazało się, że nie doznało poważnych obrażeń. Stąd też policjanci zakwalifikowali całe zdarzenie jako kolizję.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze