Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek w Kruplinie Radomszczańskim. Auto osobowe zderzyło się tam z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 42 w gminie Nowa Brzeźnica.
- Stan osób poszkodowanych jest ciężki. Policja ustala okoliczności zdarzenia - powiedziała nam mł. asp. Wioletta Mielczarek z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Rodzinę osób, które jechały samochodem osobowym proszę o pilny kontakt e-mail: [email protected]
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
Rodzinę osób, które jechały samochodem osobowym proszę o pilny kontakt e-mail: [email protected]
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419