Reklama

Poważny wypadek i dwie osoby w szpitalu - osobówka zderzyła się z ciężarówką

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek w Kruplinie Radomszczańskim. Auto osobowe zderzyło się tam z ciężarówką. Dwie osoby trafiły do szpitala. 

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 42 w gminie Nowa Brzeźnica. 

- Stan osób poszkodowanych jest ciężki. Policja ustala okoliczności zdarzenia - powiedziała nam mł. asp. Wioletta Mielczarek z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    MonikaN - niezalogowany 2023-10-10 08:42:11

    Rodzinę osób, które jechały samochodem osobowym proszę o pilny kontakt e-mail: [email protected]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Dominik - niezalogowany 2023-10-10 09:16:30

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości