Reklama

Poważny wypadek na motocyklu - jechała nim 12-latka

12-latka bez uprawnień jechała motocyklem i wpadła do rowu. Dziewczynka z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, 3 sierpnia ok. godz. 13:50 w miejscowości Gosławice w powiecie kutnowskim. Według ustaleń policjantów, 12-latka, która jechała motocyklem, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do rowu. Z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łódzi. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego 12-latka jechała motocyklem. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości