12-latka bez uprawnień jechała motocyklem i wpadła do rowu. Dziewczynka z poważnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala.
Do zdarzenia doszło w czwartek, 3 sierpnia ok. godz. 13:50 w miejscowości Gosławice w powiecie kutnowskim. Według ustaleń policjantów, 12-latka, która jechała motocyklem, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do rowu. Z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łódzi. Na ten moment nie wiadomo, dlaczego 12-latka jechała motocyklem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze