Do wypadku doszło dziś, 12 września, przed godz. 22., w miejscowości Kolonia Lisowice, w gminie Działoszyn. Samochód z niewiadomych dotąd przyczyn dachował. Autem podróżowały dwie osoby. Droga jest zablokowana.
Trwa akcja służb. Na drodze krajowej nr 42 w Kolonii Lisowice doszło do poważnego wypadku samochodu marki Audi. Dwie osoby poszkodowane zostały odtransportowane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala w Wieluniu.
Na miejscu pracują służby: policja i cztery zastępy straży pożarnej. Na ten moment więcej w sprawie nie wiadomo. Po uzyskaniu oficjalnych informacji materiał zostanie uzupełniony.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Znam chłopaka miał już odebrane uprawnienia do prowadzenia pojazdów przez alkohol a mimo to znowu wsiadł za kierownicę i naraził swoją dziewczynę w ciąży na takie coś! Boże takim to powinni odrazu zabierac też auta które posiadają i prawo do ich zakupu ????
To czemu mu nic nie zrobili?
Kto jest autorem tego postu? Wcześniej było, że Pan Krzysztof Bularz
5 jednostek 2 razy PSP PAJĘCZNO 1 KSRG RACZISZYN 1 OSP KOLONIA 1 KSRG DZIAŁOSZYN
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje tel. 664694990
Oczerniać to każdy potrafi gorzej z pomocą. Niech każdy pilnuje swojego nosa!!
Znam chłopaka miał już odebrane uprawnienia do prowadzenia pojazdów przez alkohol a mimo to znowu wsiadł za kierownicę i naraził swoją dziewczynę w ciąży na takie coś! Boże takim to powinni odrazu zabierac też auta które posiadają i prawo do ich zakupu ????
To czemu mu nic nie zrobili?
Kto jest autorem tego postu? Wcześniej było, że Pan Krzysztof Bularz