22 marca w Publicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi SPSK w Strugach z honorami powitano wiosnę. Radosnej imprezie nie przeszkodziły nawet kapryśna pogoda i niepełny skład uczniów.
Dzieci robiły sobie zdjęcia w przebraniach, wśród wiosennych dekoracji, a także w „zielonej fotobudce’’. Dodatkową atrakcją była wizyta Pani Wiosny. Kolorowa i ubrana w kwiaty rozdała dzieciom małe upominki oraz obiecała, że rozjaśni ponure niebo.
Antoni Zych
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze