Reklama

Pożar garażu - w środku był samochód

W niedzielne popołudnie (10 grudnia) strażacy interweniowali w jednej z miejscowości na terenie gminy Ostrzeszów. Palił się tam garaż. Okazało się, że w środku budynku znajduje się osobowe auto.

Zgłoszenie wpłynęło do straży po godz. 18. Po przyjeździe na miejsce w miejscowości Niedźwiedź okazało się, że cały garaż jest objęty ogniem. Na dodatek w środku znajdowało się auto. Strażacy natychmiast przystąpili do działań gaśniczych. Pożar udało się ugasić, ale z zaparkowanego pojazdu wiele nie zostało. Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia. 

W akcji uczestniczyły dwie jednostki JRG Ostrzeszów, a także po jednej OSP z Niedźwiedzia i Ostrzeszowa. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości