Reklama

Pożar hali produkcyjnej: Trwa akcja gaśnicza, na miejscu ponad 60 strażaków

W Aleksandrii Pierwszej w województwie śląskim trwa intensywna akcja gaśnicza przy pożarze hali produkcyjnej. Na miejscu działa ponad 60 strażaków, a ogień nie został jeszcze opanowany.

W miejscowości Aleksandria Pierwsza (woj. śląskie) doszło do poważnego pożaru hali produkcyjnej zlokalizowanej przy ulicy Przejazdowej. Ogień objął obiekt o powierzchni około 3 tys. metrów kwadratowych. Według wstępnych informacji pożar dotyczy hal należących do firmy Kost-Bet.

Akcja gaśnicza nadal trwa i w chwili obecnej pożar nie został jeszcze opanowany. Na miejsce zdarzenia skierowano łącznie 21 zastępów straży pożarnej. W działaniach uczestniczy ponad 60 strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie oraz okolicznych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej.

Reklama

Ze względu na skalę zdarzenia na miejsce pożaru udał się również zastępca Komendanta Wojewódzkiego PSP wraz z grupą operacyjną, która ma wesprzeć koordynację działań ratowniczo-gaśniczych.

Na ten moment nie ma informacji o osobach poszkodowanych, co jest najważniejszą dobrą wiadomością w obliczu tak dużego pożaru. Strażacy koncentrują się na ograniczeniu rozprzestrzeniania się ognia oraz zabezpieczeniu sąsiednich obiektów.
 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości