Reklama

Pożar hali w Trębaczewie - w akcji gaśniczej brało udział ponad 30 strażaków!

Do niebezpiecznego pożaru doszło w hali produkcyjnej w Trębaczewie w gminie Działoszyn. Dwa pomieszczenia spłonęły, a straty wyceniono na 800 tys. zł.

Wszystko działo się w środę, 6 marca ok. godz. 17:30. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy zauważyli silny dym, który wydobywał się z budynku. Na szczęście jeszcze przed przyjazdem służb, cztery osoby, które były w środku, zdążyły się ewakuować. 

- To była trudna akcja, dlatego też strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu i aparatów powietrznych. Straty oszacowano na 800 tys. zł, uratowano mienie o wartości trzech milionów złotych - informuje st. kpt. Kamil Bieś, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. 

Reklama

Akcja gaśnicza trwała prawie trzy godziny. Uczestniczyło w niej 10 jednostek straży (trzy z JRG Pajęczno, dwie OSP KSRG Raciszyn i po jednej z OSP KSRG Działoszyn, OSP KSRG Szczyty, OSP Trębaczew, OSP Kolonia Lisowice i OSP Zalesiaki), czyli ponad 30 strażaków. Przyczyny pożaru wyjaśnia policja. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/03/2024 06:39
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości