Reklama

Pożar na wysypisku śmieci - paliła się maszyna

W nocy z soboty na niedzielę (9-10 grudnia) doszło do pożaru na terenie składowiska odpadów w Ostrzeszowie. Paliła się tam ładowarka czołowa. 

Strażacy wyjechali do zdarzenia tuż po północy. Okazało się, że teren jest zamknięty, stąd też najpierw trzeba było otworzyć bramę. Gaszenie maszyny nie było łatwe, z powodu utrudnionego do niej dostępu. Ostatecznie jednak udało się szybko zlokalizować przyczynę pożaru i tym samym ugasić ogień. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości