W nocy z soboty na niedzielę (9-10 grudnia) doszło do pożaru na terenie składowiska odpadów w Ostrzeszowie. Paliła się tam ładowarka czołowa.
Strażacy wyjechali do zdarzenia tuż po północy. Okazało się, że teren jest zamknięty, stąd też najpierw trzeba było otworzyć bramę. Gaszenie maszyny nie było łatwe, z powodu utrudnionego do niej dostępu. Ostatecznie jednak udało się szybko zlokalizować przyczynę pożaru i tym samym ugasić ogień.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze