Reklama

Pożar sadzy w kominie w Gromadzicach – trwa akcja strażaków

W miejscowości Gromadzice (gmina Czarnożyły) trwa akcja gaśnicza związana z pożarem sadzy w kominie budynku mieszkalnego. Na miejscu działają zarówno jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, w tym z Opojowic oraz Czarnożył, jak i strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu.

Do akcji służb doszło po tym, jak osoba przejeżdżająca przez Gromadzice zauważyła ogień unoszący się nad kominem i natychmiast powiadomiła straż pożarną oraz właściciela budynku, szybko reagując.

Strażacy prowadzą działania gaśnicze i zabezpieczające, starając się jak najszybciej opanować sytuację. Na chwilę obecną nie ma informacji o poszkodowanych. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/02/2025 12:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości