W Szczawnie w gminie Burzenin paliło się auto. Ogień szybko udało się opanować.
Zgłoszenie wpłynęło do strażaków w piątek, 21 lipca tuż przed północą. W akcji gaśniczej uczestniczyły dwie jednostki: OSP KSRG Szczawno oraz OSP KSRG Burzenin. Ogień pojawił się w komorze silnika, szybko został opanowany przez strażaków. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze