Reklama

Pożar pod Sieradzem - paliło się auto

W Szczawnie w gminie Burzenin paliło się auto. Ogień szybko udało się opanować. 

Zgłoszenie wpłynęło do strażaków w piątek, 21 lipca tuż przed północą. W akcji gaśniczej uczestniczyły dwie jednostki: OSP KSRG Szczawno oraz OSP KSRG Burzenin. Ogień pojawił się w komorze silnika, szybko został opanowany przez strażaków. Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości