Reklama

PRZEDSZKOLAKI PIŁKĘ KOPALI

09/06/2023 15:44
W Szkole Podstawowej w Konopnicy 5 czerwca został zorganizowany Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Przedszkolaków. W zawodach wystąpiło osiem drużyn. 

Pierwszą powiatową imprezę sportową dla przedszkolaków otworzyli dyrektor SP w Konopnicy Michał Janik oraz wójt gminy Konopnica Grzegorz Turalczyk. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn reprezentujących przedszkola w Osjakowie, Mokrsku, Krzyworzece,  Ostrówku oraz Konopnicy.

- Przedszkolaki zaprezentowały niesamowitego ducha walki i z dużym zapałem przystąpiły do rozgrywek, nad organizacją których czuwał nauczyciel wychowania fizycznego Kacper Adamski – relacjonują organizatorzy ,,mundialu” dla maluchów.

- Do walki zawodników zagrzewali rodzice, wychowawcy oraz koledzy i koleżanki z grup przedszkolnych, którzy z dużym zaangażowaniem kibicowali piłkarzom.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i puchary dla przedszkoli, sfinansowane przez Komisję do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Konopnicy. Nagrody dzieciom wręczyła przewodnicząca Komisji Oświaty Agata Grondowa. Opiekę medyczną podczas rozgrywek zapewniał Marian Panek.

Organizatorem turnieju byli dyrektor szkoły Michał Janik oraz wychowawca grupy 5,6-latków Barbara Bożek.

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości