Reklama

Przyczepa uderzyła w nastolatkę stojącą na przystanku

Dzisiejszego poranka (16 czerwca) na Drodze Wojewódzkiej nr 481 doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego - przyczepka samochodu osobowego uderzyła w stojącą na przystanku nastolatkę. Na miejsce natychmiast skierowane zostały służby ratunkowe. Konieczna okazała się także interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło ok godz. 7:15 w Sędziejowicach. Według wstępnych relacji wynika, że 71-letniemu kierowcy, podróżującemu samochodem osobowym, odczepiła się przyczepa, która następnie uderzyła w przystanek. Nastolatka czekała tam na autobus.

Reklama

- 16-letnia mieszkanka gminy Sędziejowice z podejrzeniem urazu kręgosłupa została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala. Kierujący był trzeźwy - komentuje sierż. sztab. Bartłomiej Kozłowski.

Do nieszczęśliwego wypadku doszło najprawdopodobniej na skutek awarii haka. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Przez kilka godzin droga była częściowo zablokowana. Służby mundurowe apelują o ostrożność.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości