Reklama

Przywitali wiosnę poezją

31/03/2022 09:36
W  Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie w wtorek, 29 marca, odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla najmłodszych. Uczniowie klas 0-3 deklamowali utwory o tematyce wiosennej.

W konkursie „Spotkanie z wiosną” wzięło udział 40 uczniów, rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych 0-1 i 2-3 klasy. Oceniali ich dyrektor szkoły, Hanna Kołodziej,  Irena Ciania i Iwona Bereś (kategorię młodszą) oraz Aneta Pierzyna, Agnieszka Surlej i Wioletta Podgórniak (kategorię starszą). Członkinie komisji konkursowej oceniały opanowanie tekstu, tempo wypowiedzi oraz sposób wyrazu.

Pierwsze miejsce wśród uczniów klas 0-1 zdobyły Hanna Traczewska, Aleksandra Buk i Wojciech Kubiak, drugie Nadia Kubiak, Nadia Niedźwiadek i Kornelia Rymaszewska, a trzecie Igor Olewiński, Hanna Mielczarek, Jakub Kiliańczyk i Wiktoria Kędzia. W kategorii dzieci starszych laur zwycięstwa powędrował do Marcela Wesołowskiego, drugie miejsce zajęli  Konstancja Kempa, Natalia Jasicka, na trzecim miejscu uplasowali się Iga Samulska, Aleksandra Tokarek 

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości