Reklama

Ptak wypadł z gniazda. Pomogli strażacy

W Dąbrowie, na terenie gminy Wieluń, strażacy wzięli udział w nietypowej akcji. Wielokrotnie pisaliśmy już o pomocy w ściąganiu kotów z drzew i ratowaniu innych zwierząt przez druhów strażaków. Tym razem chodziło o młodego orła.

„Młody orzeł wypadł z gniazda” – takie zgłoszenie wpłynęło do Państwowej Straży Pożarnej w Wieluniu. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży.

- Działania polegały na ponownym umieszczeniu tego ptaka w gnieździe – mówi kap. Szymon Kolanek z PSP w Wieluniu.

I tak też się stało. Strażacy zakończyli akcję sukcesem. Młody orzeł, cały i zdrowy, trafił do gniazda.

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości