Miłośnicy motocykli, szykujcie maszyny! W niedzielę, 11 maja 2025 r., o godz. 14:00 w Nowej Brzeźnicy odbędzie się uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego. To wydarzenie, organizowane przy parafii w Nowej Brzeźnicy (powiat pajęczański), ma zgromadzić fanów jednośladów z regionu.
– Msza Święta – duchowe rozpoczęcie sezonu i wspólna modlitwa o bezpieczne podróże.
– Poświęcenie pojazdów – błogosławieństwo dla motocyklistów i ich maszyn.
– Parada motocyklowa – efektowny przejazd przez miejscowość.
– Ognisko i grill – wspólna integracja przy muzyce i dobrym jedzeniu.
– Koncert zespołu Wielebny Blues Band – rockowo-bluesowe brzmienia na żywo.
To okazja, by spotkać się z innymi pasjonatami motocykli, wymienić doświadczenia i wspólnie celebrować początek sezonu.
Do zobaczenia w Nowej Brzeźnicy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze