Reklama

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Nowej Brzeźnicy. Będzie parada, koncert i błogosławieństwo kierowców

Miłośnicy motocykli, szykujcie maszyny! W niedzielę, 11 maja 2025 r., o godz. 14:00 w Nowej Brzeźnicy odbędzie się uroczyste rozpoczęcie sezonu motocyklowego. To wydarzenie, organizowane przy parafii w Nowej Brzeźnicy (powiat pajęczański), ma zgromadzić fanów jednośladów z regionu.

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Nowej Brzeźnicy: Co w programie?

– Msza Święta – duchowe rozpoczęcie sezonu i wspólna modlitwa o bezpieczne podróże.
– Poświęcenie pojazdów – błogosławieństwo dla motocyklistów i ich maszyn.
– Parada motocyklowa – efektowny przejazd przez miejscowość.
– Ognisko i grill – wspólna integracja przy muzyce i dobrym jedzeniu.
– Koncert zespołu Wielebny Blues Band – rockowo-bluesowe brzmienia na żywo.

To okazja, by spotkać się z innymi pasjonatami motocykli, wymienić doświadczenia i wspólnie celebrować początek sezonu.

Do zobaczenia w Nowej Brzeźnicy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/02/2025 23:37
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości