20 marca, przed południem, na drodze krajowej (DK) 42 rowerzystka została potrącona przez samochód. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi między Pajęcznem a Makowiskami około godziny 10.50. Samochód dostawczy potrącił starszą kobietę jadącą rowerem. Na miejscu interweniowała policja i ratownicy medyczni.
Wstępne ustalenia przedstawia rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie asp. Wioletta Mielczarek.
- Kierujący samochodem dostawczym Iveco, 31-letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego, podczas manewru wyprzedzania potrącił 85-letnią rowerzystkę, mieszkankę powiatu pajęczańskiego - informuje aspirant Mielczarek.
- Oboje kierujący byli trzeźwi – dodaje rzecznik pajęczańskiej policji.
Poszkodowana kobieta wymagała dalszych działań medycznych i została przewieziona do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze