Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 17 lipca w miejscowości Kobiele Małe (gmina Kobiele Wielkie). Rowerzysta nie zatrzymał się na skrzyżowaniu i wjechał wprost pod prawidłową jadącą mazdę. 38-latek zmarł w szpitalu.
- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 38-letni rowerzysta nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał w prawidłowo jadącą mazdę. Kierująca samochodem, 28- letnia mieszkanka gminy Kobiele Wielkie była trzeźwa. Na miejsce wypadku zostało wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało do szpitala rannego mężczyznę. Niestety, walka lekarzy o jego życie nie powiodła się. Mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Rowerzysta był nietrzeźwy - tłumaczy nadkom. Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.
Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze