Reklama

Śmiertelny wypadek pod Radomskiem - rowerzysta zginął pod kołami samochodu

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 17 lipca w miejscowości Kobiele Małe (gmina Kobiele Wielkie). Rowerzysta nie zatrzymał się na skrzyżowaniu i wjechał wprost pod prawidłową jadącą mazdę. 38-latek zmarł w szpitalu. 

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 38-letni rowerzysta nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał w prawidłowo jadącą mazdę. Kierująca samochodem, 28- letnia mieszkanka gminy Kobiele Wielkie była trzeźwa. Na miejsce wypadku zostało wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, które przetransportowało do szpitala rannego mężczyznę. Niestety, walka lekarzy o jego życie nie powiodła się. Mężczyzna zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Rowerzysta był nietrzeźwy - tłumaczy nadkom. Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. 

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości