Reklama

SPŁONĄŁ SAMOCHÓD. NA SZCZĘŚCIE NIKT NIE UCIERPIAŁ

11/08/2022 17:41

W czwartek nad ranem, 11 sierpnia, w Łubnicach na jednej z posesji przy ul. Sikorskiego, zapalił się samochód osobowy. Straty oszacowano na 2 tysiące złotych.


Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do Państwowej Straży Pożarnej w Wieruszowie o 4.30. Na miejsce pojechały dwa zastępy: z wieruszowskiej Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej i druhowie z Łubnic.


- Ich działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu wody na palący się pojazd, co pozwoliło na ugaszenie pożaru – wyjaśnia bryg. Dariusz Górecki, oficer prasowy KP PSP w Wieruszowie i dodaje, że przypuszczalną przyczyną powstania ognia była wadliwa instalacja elektryczna w samochodzie.

Reklama

Na szczęście nikogo w nim nie było. Akcja strażaków trwała godzinę.




[caption id="attachment_4853" align="alignnone" width="750"]

Ochotnicza Straż Pożarna w Łubnicach[/caption]

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości