Reklama

Świetny start wiosny w wykonaniu GKS - u Siemkowice.

Drużyna z Siemkowic jest jedną z najlepszych w rundzie wiosennej rozgrywek A - klasy sieradzkiej grupy II.

Udanie wiosnę zainaugurowała drużyna GKS - u Siemkowice. W pierwszych trzech spotkaniach rundy rewanżowej odniosła trzy zwycięstwa. Wczoraj, 6 kwietnia na wyjeździe GKS pokonał drużynę Czastar 2:4.

Ponadto każde z trzech pierwszych ligowych wiosennych spotkań, było udanym rewanżem za porażki w rundzie jesiennej. Solidnie przepracowany okres przygotowawczy przed startem drugiej części sezonu przynosi efekty. GKS Siemkowice obok Słowiana Dworszowice, Zawiszy Pajęczno i Płomienia Makowiska, są jedną z najlepiej punktujących drużyn tej wiosny w rozgrywkach A - klasy.

Reklama

Dzięki wczorajszemu zwycięstwu drużyna z Siemkowic zajmuje aktualnie 7 miejsce w tabeli, z dorobkiem 21 punktów.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/04/2024 06:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości