Drużyna z Siemkowic jest jedną z najlepszych w rundzie wiosennej rozgrywek A - klasy sieradzkiej grupy II.
Udanie wiosnę zainaugurowała drużyna GKS - u Siemkowice. W pierwszych trzech spotkaniach rundy rewanżowej odniosła trzy zwycięstwa. Wczoraj, 6 kwietnia na wyjeździe GKS pokonał drużynę Czastar 2:4.
Ponadto każde z trzech pierwszych ligowych wiosennych spotkań, było udanym rewanżem za porażki w rundzie jesiennej. Solidnie przepracowany okres przygotowawczy przed startem drugiej części sezonu przynosi efekty. GKS Siemkowice obok Słowiana Dworszowice, Zawiszy Pajęczno i Płomienia Makowiska, są jedną z najlepiej punktujących drużyn tej wiosny w rozgrywkach A - klasy.
Dzięki wczorajszemu zwycięstwu drużyna z Siemkowic zajmuje aktualnie 7 miejsce w tabeli, z dorobkiem 21 punktów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze