Reklama

Szkolenie dla urzędników - uczyli się, jak udzielać pierwszej pomocy

Pracownicy miejskich i powiatowych instytucji w Wieruszowie przeszli szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. O ich przekazanie zadbał instruktor z Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Strażak zwracał uwagę na prawidłowe działanie m.in. w trakcie resuscytacji krążeniowo-oddechowej u dzieci i dorosłych, zadławienia czy innych nagłych stanów. Uczyli też, jak urzędnicy powinni używać defibrylatora AED czy układać poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. 

W szkoleniu udział wzięli pracownicy Urzędu Miejskiego w Wieruszowie, Starostwa Powiatowego w Wieruszowie czy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wieruszowie. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości