23 lutego chwilę po godz. 6:00 na trasie S8, na wysokości miejscowości Sokolniki, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdów Wojska Polskiego.
- Na 122 kilometrze drogi ekspresowej S8 w kierunku Warszawy, na unieruchomiony pojazd Żandarmerii Wojskowej, który zabezpieczał kolumnę wojsk amerykańskich, najechał tir – informuje podkom. Kamil Ostrycharz z KPP Wieruszów.
- W wyniku kolizji nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała.
Polscy żołnierze zabezpieczali unieruchomioną amerykańską kolumnę, która musiała się zatrzymać, gdyż jeden z pojazdów złapał „gumę”.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze