Reklama

Tir uderzył w pojazd Żandarmerii Wojskowej

23 lutego chwilę po godz. 6:00 na trasie S8, na wysokości miejscowości Sokolniki, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdów Wojska Polskiego.

- Na 122 kilometrze drogi ekspresowej S8 w kierunku Warszawy, na unieruchomiony pojazd Żandarmerii Wojskowej, który zabezpieczał kolumnę wojsk amerykańskich, najechał tir – informuje podkom. Kamil Ostrycharz z KPP Wieruszów.
- W wyniku kolizji nikt nie odniósł poważnych obrażeń ciała. 
Polscy żołnierze zabezpieczali unieruchomioną amerykańską kolumnę, która musiała się zatrzymać, gdyż jeden z pojazdów złapał „gumę”.
 

Katarzyna Cieślik
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości