Reklama

Tragedia na drodze - 23-latek zginął na miejscu

Tragiczny wypadek w piątkowy poranek. 23-letni kierowca stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna zginął na miejscu. 

Do zdarzenia doszło w piątek, 17 stycznia ok. godz. 5:40 w miejscowości Orzeżyn w gminie Błaszki na drodze wojewódzkiej nr 710. Jak ustalili policjanci, kierowca volkswagena tourana, który jechał z Warty w kierunku Błaszek, na łuku drogi wpadł w poślizg i stracił panowanie nad autem.

- Pojazd zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, 23-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego zginął na miejscu - mówi asp.sztab. Agnieszka Kulawiecka, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu. 

Reklama

Przez kilka godzin droga była zablokowana. Policjanci - pod nadzorem prokuratora - ustalają dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia. Jednocześnie funkcjonariusze apelują do kierowców o rozwagę i rozsądek na drodze, a przede wszystkim o zdjęcie nogi z gazu. 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/01/2025 09:10
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości