Reklama

Trzy auta zderzyły się na drodze - jedna osoba w szpitalu

Trzy auta zderzyły się w środowe popołudnie, 12 czerwca na jednej z ulic w Radomsku. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. 

Wszystko działo się na ul. Sucharskiego około godziny 17. Jak ustalili funkcjonariusze, peugeot, którym kierował 35-latek z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym citroenem, który prowadziła 69-latka. Następnie citroen odbił i uderzył w renault. 

Kierowcy byli trzeźwi. Kobieta z citroena z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości