Trzy auta zderzyły się w środowe popołudnie, 12 czerwca na jednej z ulic w Radomsku. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
Wszystko działo się na ul. Sucharskiego około godziny 17. Jak ustalili funkcjonariusze, peugeot, którym kierował 35-latek z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym citroenem, który prowadziła 69-latka. Następnie citroen odbił i uderzył w renault.
Kierowcy byli trzeźwi. Kobieta z citroena z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze