Reklama

Trzy osoby zatrzymane za narkotyki - znaleziono amfetaminę i mefedron

Trzy osoby zostały zatrzymane za posiadanie i wprowadzenie do obrotu narkotyków. Policjanci zabezpieczyli znaczne ilości amfetaminy, marihuany i mefedronu oraz sprzęt służący do porcjowania substancji. 

Działania przeprowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Na terenie miasta zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 32 i 57 lat, a także 25-letnią mieszkankę powiatu kutnowskiego. Zabezpieczono 63 gramy amfetaminy, 56 gramów mefedronu oraz niewielkie ilości marihuany. 

- 32-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. 25-letnia kobieta usłyszała zarzut posiadania substancji psychotropowych i środków odurzających. Decyzją orokuratury zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji - mówi asp. Daria Olczyk, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. 

Reklama

Większe problemy ma 57-latek, który usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, znacznej ilości narkotyków oraz wprowadzania ich do obrotu. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy, trzymiesięczny areszt. Za to przestępstwo grozi do 10 lat więzienia. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości