W wyniku zderzenia dwóch osobówek, 21 września w Krzyworzece, trzy pasażerki zostały przewiezione na obserwację do szpitala.
- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 47-latka, kierująca seatem, podczas wykonywania skrętu w lewo nie zachowała szczególnej ostrożności – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.
- W wyniku czego zderzyła się z wyprzedzającym ją renault. Do szpitala na badania trafiły trzy pasażerki z renault.
Obie kierujące były trzeźwe. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
Katarzyna Cieślik
[email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze