Kłobuccy kryminalni zatrzymali 39-letniego obywatela Ukrainy, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Policjanci ustalili, że mężczyzna może przebywać w województwie łódzkim. Jego poszukiwania zakończyły się w powiecie radomszczańskim.
39-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Jeden z listów gończych wydał Sąd Rejonowy w Częstochowie w związku ze sprawą uszkodzenia ciała innego mężczyzny. Do tego przestępstwa doszło w 2023 roku w Kłobucku.
Kryminalni zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości ustalili, że 39-latek może przebywać w rejonie Radomska. Zebrane informacje pozwoliły funkcjonariuszom ustalić dokładne miejsce jego pobytu. 5 sierpnia policjanci zatrzymali poszukiwanego. 39-latek trafił do aresztu, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę pozbawienia wolności.
Mundurowi przypominają, że ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości nie oznacza uniknięcia odpowiedzialności. Policjanci konsekwentnie ustalają miejsca pobytu osób poszukiwanych i doprowadzają je przed wymiar sprawiedliwości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze