Reklama

Uszkodzony gazociąg - strażacy zabezpieczali miejsce

Strażacy zostali wezwani do uszkodzonego gazociągu w miejscowości Zmyślona. Na szczęście,  instalację udało się naprawić, nikomu nic się nie stało. 

Do zdarzenia doszło w środę, 25 października o godz. 12. Strażacy zadbali o odpowiednie zabezpieczenie miejsca, tak, żeby nie dostała się tam żadna osoba postronna. Ustawiono kurtynę wodną, a także kierowano ruchem drogowym.

Cała akcja trwała blisko godzinę. Uczestniczyli w niej strażacy z JRG Wieluń (trzy zastępy), OSP Ożarów, OSP Mokrsko i OSP Komorniki. Była też policja oraz pogotowie gazowe. 

Miejsce zdarzenia mapa Wieluń
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości