Strażacy zostali wezwani do uszkodzonego gazociągu w miejscowości Zmyślona. Na szczęście, instalację udało się naprawić, nikomu nic się nie stało.
Do zdarzenia doszło w środę, 25 października o godz. 12. Strażacy zadbali o odpowiednie zabezpieczenie miejsca, tak, żeby nie dostała się tam żadna osoba postronna. Ustawiono kurtynę wodną, a także kierowano ruchem drogowym.
Cała akcja trwała blisko godzinę. Uczestniczyli w niej strażacy z JRG Wieluń (trzy zastępy), OSP Ożarów, OSP Mokrsko i OSP Komorniki. Była też policja oraz pogotowie gazowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze