Reklama

W CZARNOŻYŁACH ZNÓW GRALI W PING PONGA

16/02/2023 10:46

W niedzielę 15 stycznia rozegrany został Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Czarnożyły Andrzeja Modrzejewskiego. Była to już 4. edycja tego turnieju, a jej miejscem hala sportowa przy tutejszej Publicznej Szkole Podstawowej.


W turnieju wzięło udział 28 pingpongistów z różnych regionów Polski. Oprócz zawodników z gminy Czarnożyły oraz powiatów wieluńskiego i pajęczańskiego, byli również tenisiści z Kłobucka, Łęki Opatowskiej, Aleksandrowa Łódzkiego, Kępna, czy Olesna. Występowali zarówno amatorzy, jak i zawodnicy biorący udział w rozgrywkach ligowych.

Reklama

Turniej rozgrywany był systemem grupowo – pucharowym. Jego zasady przedstawił Damian Stępień, członek Zarządu Gminnego Zrzeszenia LZS w Czarnożyłach, a w tym dniu również sędzia główny zawodów.


Zwycięzcą został Paweł Maniak (Aleksandrów Łódzki) przed Jerzym Ciekańskim (Wola Wiązowa) i Krzysztofem Bednarkiem z Drużbic.


Dobrze zaprezentowali się gospodarze imprezy: Damian Drosiński zajął 7. miejsce, a Damian Stępień 8. Byli oni równocześnie najlepszymi zawodnikami z naszych powiatów.

Reklama

Trzech najlepszych zawodników otrzymało puchary oraz nagrody rzeczowe, a zawodnicy z miejsc IV – VIII pamiątkowe medale.




[caption id="attachment_9325" align="alignnone" width="1024"]

Urząd Gminy Czarnożyły[/caption]
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości