W Zduńskiej Woli wybuchł pożar w jednej z kamienic. Cztery osoby trafiły do szpitala.
Ogień pojawił się w kamienicy przy ul. Sieradzkiej tuż po godz. 20. Prawdopodobnie pożar wybuchł w piwnicy, służby ustalają jego dokładne przyczyny.
Na miejscu pracowało kilka jednostek straży pożarnej. Strażacy musieli ewakuować mieszkańców, ponieważ ogień odciął im możliwość wyjścia na klatkę schodową. Do szpitala trafiły cztery osoby - trójka dzieci i jeden dorosły. Osoby, które zostały ewakuowane, w trakcie akcji - ze względu na niską temperaturę - przebywały w autobusach miejskiej komunikacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze