Reklama

W kamienicy w Zduńskiej Woli wybuchł pożar - cztery osoby w szpitalu

W Zduńskiej Woli wybuchł pożar w jednej z kamienic. Cztery osoby trafiły do szpitala. 

Ogień pojawił się w kamienicy przy ul. Sieradzkiej tuż po godz. 20. Prawdopodobnie pożar wybuchł w piwnicy, służby ustalają jego dokładne przyczyny. 

Na miejscu pracowało kilka jednostek straży pożarnej. Strażacy musieli ewakuować mieszkańców, ponieważ ogień odciął im możliwość wyjścia na klatkę schodową. Do szpitala trafiły cztery osoby - trójka dzieci i jeden dorosły. Osoby, które zostały ewakuowane, w trakcie akcji - ze względu na niską temperaturę - przebywały w autobusach miejskiej komunikacji. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości