Do zdarzenie z udziałem autobusu, jadącego z Wielunia do Lututowa, oraz samochodu osobowego doszło 10 października na skrzyżowaniu dróg w Naramicach. Poszkodowany został jedynie sprawca całego zajścia.
Jak informuje asp. Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu, pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że to 21-letni kierowca suzuki vitara był sprawcą kolizji.
- O 13:15 na skrzyżowaniu Naramice - Wiktorów kierujący samochodem osobowym obywatel Ukrainy wymusił pierwszeństwo na kierującym autobusem i doprowadził do zderzenia pojazdów – relacjonuje policjantka.
Obaj kierowcy zostali zbadani pod kątem użycia alkoholu, byli trzeźwi.
- Kierujący autem osobowym trafił do szpitala – podaje asp. Stefaniak.
Reklama
Żaden spośród sześciu pasażerów ani kierowca autokaru nie odnieśli obrażeń.
Na miejscu zdarzenia pracowały cztery zastępy strażaków, zawodowców oraz druhów OSP>
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze