Reklama

W Naramicach osobówka uderzyła w autobus z pasażerami na pokładzie

Do zdarzenie z udziałem autobusu, jadącego z Wielunia do Lututowa, oraz samochodu osobowego doszło 10 października na skrzyżowaniu dróg w Naramicach. Poszkodowany został jedynie sprawca całego zajścia.

Jak informuje asp. Katarzyna Stefaniak z Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu, pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że to 21-letni kierowca suzuki vitara był sprawcą kolizji.

- O 13:15 na skrzyżowaniu Naramice - Wiktorów kierujący samochodem osobowym obywatel Ukrainy wymusił pierwszeństwo na kierującym autobusem i doprowadził do zderzenia pojazdów – relacjonuje policjantka.

Obaj kierowcy zostali zbadani pod kątem użycia alkoholu, byli trzeźwi.

- Kierujący autem osobowym trafił do szpitala – podaje asp. Stefaniak.

Reklama

Żaden spośród sześciu pasażerów ani kierowca autokaru  nie odnieśli obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pracowały cztery zastępy strażaków, zawodowców oraz druhów OSP>  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości