Reklama

W Pajęcznie rywalizowali o puchar przewodniczącej

10 lutego, w sobotę, odbył się turniej piłki halowej. Uczestnikami turnieju byli oldboje.

Organizatorem turnieju pod nazwą “Oldboy 2024 – edycja II” o Puchar Przewodniczącej Sejmiku Województwa Łódzkiego Iwony Koperskiej był klub LKS Płomień Makowiska, na co dzień występujący w A – klasie, II grupy sieradzkiej. Turniej odbył się w Pajęcznie.

W rywalizacji jeśli chodzi o wiek wystąpili zawodnicy 40+, z pomocą dwóch zawodniķów 35+. Cztery drużyny oldbojów rywalizowały o końcowy triumf, co finalnie przełożyło się na następujące rozstrzygnięcie:


1 - miejsce oldboy Elektrownia Bełchatów
2 – miejsce oldboj Zawisza Pajęczno
3 - miejsce oldboj Czarni Rząśnia
4 – miejsce oldboj Płomień Makowiska

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości