10 lutego, w sobotę, odbył się turniej piłki halowej. Uczestnikami turnieju byli oldboje.
Organizatorem turnieju pod nazwą “Oldboy 2024 – edycja II” o Puchar Przewodniczącej Sejmiku Województwa Łódzkiego Iwony Koperskiej był klub LKS Płomień Makowiska, na co dzień występujący w A – klasie, II grupy sieradzkiej. Turniej odbył się w Pajęcznie.
W rywalizacji jeśli chodzi o wiek wystąpili zawodnicy 40+, z pomocą dwóch zawodniķów 35+. Cztery drużyny oldbojów rywalizowały o końcowy triumf, co finalnie przełożyło się na następujące rozstrzygnięcie:
1 - miejsce oldboy Elektrownia Bełchatów
2 – miejsce oldboj Zawisza Pajęczno
3 - miejsce oldboj Czarni Rząśnia
4 – miejsce oldboj Płomień Makowiska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze