Reklama

W RAMACH AKCJI "TRZEŹWOŚĆ" PRZEBADALI 563 KIEROWCÓW

28/11/2022 15:59
Dzisiejszego poranka policjanci z kłobuckiej drogówki przebadali w ramach akcji "Trzeźwość" aż 563 kierujących. W wyniku kontroli policjanci wykluczyli z ruchu drogowego trzech kierowców, którzy podróżowali "na podwójnym gazie". Ponadto jedna osoba kierowała pojazdem bez stosownych uprawnień. 

Akcję "Trzeźwość" wsparła Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Miedźna. Jej przewodniczący - Wojciech Tałajczyk - wspólnie z mundurowymi wręczał badanym kierowcom jednorazowe alkotesty.

- Inicjatywa ma na celu uniemożliwienie dalszej jazdy pijanym kierowcom, którzy w dalszym ciągu stanowią bardzo duże zagrożenie nie tylko dla swojego życia i zdrowia, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego - komentuje asp. Joanna Wiącek-Głowacz.

Kłobucka drogówka zapowiada kolejne działania wymierzone w nietrzeźwych kierowców stanowiących realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

[caption id="attachment_7397" align="alignnone" width="1200"]

fot. KPP Kłobuck[/caption]

 
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości