Reklama

Walne zebranie członków klubu OKSS "10-tka" Sulmierzyce.

W niedzielę, 17 marca, odbyło się Walne Zebranie Członków Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego "10-ka" Sulmierzyce.

Po raz pierwszy na Gminnej Strzelnicy Sportowej w Sulmierzycach, gdzie swoją siedzibę ma Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego "10-ka" odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu. Podczas spotkania podsumowano rok miniony pod względem sportowym, jak również finansowym. Jeśli zaś chodzi o bardziej oficjalną część zebrania, dotyczyła ona przede wszystkim nagrodzenia i wyróżnienia wszystkich zawodników "10-ki", którzy w minionym roku odnosili sukcesy na arenie krajowej czy międzynarodowej zdobywając wiele medali. Warto przypomnieć, że sekcja młodzieżowa działa w klubie z Sulmierzyc w bardzo prężny i profesjonalny sposób, czego dowodzą powołania do kadry wojewódzkiej dla wielu młodych zawodników uprawiających Strzelectwo Sportowe. Swoją obecnością uroczystość w klubie uświetnił Przewodniczący Rady Gminy Sulmierzyce Tadeusz Kruszyński

Na koniec omówiono sprawy bieżące oraz organizacyjne dotyczące Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego. Sławomir Dziegieć podziękował również rodzicom i rodzinom zawodników za liczne przybycie na Walne Zebranie Członków Klubu. Samej młodzieży natomiast prezes Dziegieć był wdzięczny za zaangażowanie w pomoc dotyczącą przygotowania spotkania.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/03/2024 00:39
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości