Reklama

Wędkowali dla Rady Miejskiej

W sobotę, 27 sierpnia, na Starorzeczu w Działoszynie, odbyły się zawody wędkarskie o puchar radnych Rady Miejskiej w Działoszynie. Na zawodach nie zabrakło burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn Rafała Draba, radnych oraz członków PZW w Działoszynie na czele z prezesem Arturem Jabłońskim. W zawodach wzięło udział 35 zawodników. A na podium stanęli: Michał Trzeciakiewicz (Im.), Waldemar Kędzior (II m.) i Ignacy Łakomy (III m.). Największą rybę w tych zawodach wyciągnął z wody Jacek Mandat.
 

Antoni Zych
[email protected]

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości