W siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu w piątek, 15 września, zorganizowana została uroczystość, w trakcie której dwóch mundurowych otrzymało akty mianowania na stanowiska naczelnika oraz specjalisty w Wydziale Ruchu Drogowego.
W sali narad wieluńskiej komendy policji odbyło się uroczyste wręczenie rozkazów personalnych o mianowaniu na poszczególne stanowiska. Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu, podinsp. Grzegorza Kurka, akt mianowania na stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego odebrał podkom. Adam Szewciw, który dotąd pełnił obowiązki na tym stanowisku. Natomiast na specjalistę w Wydziale Ruchu Drogowego mianowano asp. sztab. Adam Sładka.
- Szef wieluńskich policjantów wręczając rozkazy, pogratulował oraz wyraził swoje uznanie dla awansowanych funkcjonariuszy – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik KPP w Wieluniu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze