Reklama

WJECHAŁ NA CZERWONYM ŚWIETLE I SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

31/08/2022 13:49
We wtorek w nocy, 30 sierpnia, w Wieluniu doszło do zdarzenia drogowego.

- D wudziestojednolatek kierujący peugeotem wjechał na skrzyżowanie ulic Krakowskie Przedmieście i 18 stycznia w momencie, kiedy sygnalizator nadawał światło czerwone – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Grela, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu. - Wtedy doszło do zderzenia z nadjeżdżającym oplem.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 21-latek za popełnione wykroczenie ukarany został mandatem karnym w wysokości 1 500 złotych.

[caption id="attachment_5123" align="alignnone" width="280"]

Patryk Woźniak (wszystkie)[/caption]

Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości