Reklama

WJECHAŁA W WYSEPKĘ RONDA

02/06/2022 21:28
W czwartek 2 czerwca, na rondzie – skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 482 i ul. Bolesławieckiej w Wieruszowie - doszło do kolizji. Jej przyczyną było niedostosowanie prędkości do panujących warunków ruchu.

Zdarzenie to miało miejsce po 3. w nocy.

- Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca renault megane 28-letnia mieszkanka powiatu wieruszowskiego, nie dostosowała prędkości do panujących warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w nasyp ronda – informuje asp. sztab. Damian Pawlak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie.

W wyniku kolizji kobieta uszkodziła swoje auto oraz betonową konstrukcję ronda.

28-latka była trzeźwa. Za spowodowanie tego zdarzenia funkcjonariusze ukarali ją mandatem karnym. Zatrzymali również dowód rejestracyjny renault, ponieważ był on uszkodzony.
Aplikacja na Androida

Reklama

Reklama

Wideo kulisy.net




Reklama
Najnowsze wiadomości